Internetinėje parduotuvėje "Giftman" prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną.
Čia pirkti paprasta, saugu ir patogu:
 
1.Išsirinkite Jums patinkančią prekę.
2.Pasirinkite norimą dydį, spalvą ir kiekį.
3.Įdėkite į pirkinių krepšelį.
4.Įdėkite į pirkinių krepšelį visas norimas pirkti prekes.
5.Spauskite nuorodą  Krepšelis.
6.Peržiūrėkite prekes esančias pirkinių krepšelyje. Jūs galite drąsiai koreguoti krepšelio turinį (išimti, įdėti prekes, keisti jų kiekį ir pan.), kol nepatvirtinote užsakymo.
7.Tam, kad galėtumėte pirkti krikšto prekes ir dovanas mūsų parduotuvėje Jums reikės Registruotis. Tai padaryti labai paprasta. Jums tereikia pateikti būtinus duomenis nurodytuose laukeliuose ir susipažinti su Taisyklėmis bei pažymėti varnelę, jeigu su jomis sutinkate.
SVARBU. Taisyklės - tai pirkėjo ir pardavėjo sutartis, todėl yra privaloma su jomis susipažinti ir pažymėti varnele laukelį „Sutinku su taisyklėmis".
8.Jeigu jau esate registruotas vartotojas, įrašykite savo vartotojo vardą ir slaptažodį, tada spauskite mygtuką Prisijungti.
9.Pasirinkite prekių pristatymo būdą, pristatymo kaina bus perskaičiuota automatiškai.
10.Spauskite mygtuką Patvirtinti užsakymą.
11.Pasirinkite apmokėjimo būdą.
SVARBU. Informuojame, kad atsiskaitymams naudojame Mokėjimai.lt bankinę sistemą, todėl pirkti yra saugu ir patogu.
12.Apmokėkite nurodytą sumą. Patvirtinus užsakymą, Jūsų nurodytu elektroniniu paštu bus išsiųstas patvirtinimas apie sėkmingai atliktą apmokėjimą.
 
 
Atsiskaitymo būdai

Užsisakę prekių elektroninėje parduotuvėje  "Giftman" už jas galite atsiskaityti dviem būdais:
1. Pavedimu tiesiai į sąskaitą.
Mūsų įmonės rekvizitai:
UAB "IT trade"
Įm. kodas 302442582
PVM mok.kodas LT100007017611
a/s LT197300010118510337
AB “Swedbankas”
2. Elektronine bankininkyste.
Parduotuvėje "Giftman"  įdiegta mokejimai.lt sistema pirkėjui  suteikia galimybę  apmokėti prekes vienu iš šių būdų:
*apmokėjimas internetu naudojantis elektronine bankininkyste – tai išankstinis apmokėjimas pasinaudojant Pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Pirkėjas, norėdamas pasinaudoti šia apmokėjimo forma, turi būti pasirašęs elektroninės bankininkystės sutartį su vienu iš www.mokejimai.lt nurodytu banku. Mokant už prekes šiuo būdu, pirkėjui elektroninės bankininkystės sistemoje sugeneruojamas mokėjimas pagal jo apmokamą užsakymą. Atsakomybė už duomenų saugumą šiuo atveju tenka atitinkamam bankui, kadangi visos piniginės operacijos vyksta banko elektroninės bankininkystės sistemoje. Pardavėjas yra automatiškai informuojamas apie pirkėjo sėkmingą ar nesėkmingą užsakymo apmokėjimą.
* apmokėjimas per spaudos kioskus. Pasirinkus šį apmokėjimo būdą pirkėjui yra pateikiamas kvitas su barkodu spausdinimui, kurį atsispausdinęs pirkėjas gali atvykti į vieną iš „Lietuvos spauda“ ar „Rkiosk“ spaudos kioskų ir vieną kartą susimokėti pagal tokį kvitą. Pranešimą iš UAB „EVP International“, kad pirkėjas atsiskaitė už prekes, Pardavėjas gauna per keliolika minučių.
* apmokėjimas didžiausio Lietuvos prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvių, kurias galima rasti daugumoje Lietuvos miestų ir miestelių, kasose. Pasirinkus šį apmokėjimo būdą pirkėjui yra pateikiamas kvitas su barkodu, kurį atsispausdinęs pirkėjas gali atvykti į artimiausią „Maxima“ parduotuvę ir vieną kartą susimokėti pagal tokį kvitą. Pranešimą iš UAB „EVP International“, kad Pirkėjas atsiskaitė už prekes, Pardavėjas gauna per keliolika minučių.
El.parduotuvė "Giftman"  garantuoja, kad visi šie atsiskaitymo už prekes būdai yra visiškai saugūs. 
                                               
"Giftman" parduotuvėje galite naudotis šių bankų interneto bankininkystės sistemomis:
Swedbank.lt
AB SEB bankas
Ebankas
AB bankas „DnB Nord“
I-linija
AB bankas „Snoras“
Bankas Internetu+
Danske bankas
Danske eBankas
Parex bankas
Parex Internet bankas
AB Nordea bankas
NetBank
AB Ūkio bankas
Eta bankas
AB „Šiaulių bankas“
SB Linija
Swedbank Latvija
Swedbank internetbanka
Nordea bank Estija
Internetipank
Swedbank bank Estija
„Swedbank“  
„PayPal“
„PayPal“ – pati populiariausia elektroninių atsiskaitymų sistema pasaulyje. „PayPal“ priklauso „Ebay Inc“. Ja daugiau kaip 200 šalyse naudojasi daugiau kaip 100 milijonų vartotojų. Pirkėjai šia sistema gali naudotis nemokamai, pinigų perdavimo mokestį sumoka pinigų gavėjas.