Kvapas automobiliui Juoda orchidėja

MFA002

Nauja prekė

MarciPana Fragrances automobilio kvapas "Juoda Orchidėja".

Prabangus bei jausmingas aromatas su sodriu, tamsiu juodos orchidėjos aromatu ir šokolado pėdsaku. Tai modernus ir nesenstantis kvapas, nepaliekantis abejingų užuodus jį. Šis automobilio kvapas paskleidžia salone nepamirštamą aromatą.

Smulkiau

15,00 € su PVM

Tūris: 10 ml. Kvepia: ~3 mėn

Kokybiška kieto kartono išstumiama dėžutė 10x10 cm; aukštos kokybės, stora, natūrali oda su įspaustu logotipu 8,5x5 cm; 10 ml kvapo stiklinis buteliukas su pipete; verstos odos juostelė.

Kvapo natos:

Viršutinės natos: ylang bergamote, triufeliai.

Vidurinės natos: orchidėja, lotosas.

Bazinės natos: vanilė, sandalmedis, vetiverija, juodas šokoladas.

Naudojimas:

Apverskite odelę ta puse, kurioje nėra logotipo. Užlašinkite tiek lašų iš buteliuko, kokio intensyvumo kvapo norėtųsi. Pradžioje rekomenduotina prisodrinti odelę didesne koncentracija, vėliau vis atnaujinant aromatą.

Aromatinis aliejus įsigeria į odelę labai greitai ir pradeda skleisti kvapą.  Rekomenduojame automobilyje pakabinti odelę Jums patogiame aukštyje, kad netrukdytų vairuojant matymo laukui.

Šią kvapų odelę galima naudoti ir spintoje, tačiau saugant, kad pakabukas nesiliestų prie drabužių. 

Išsiliejus skysčiui, skubiai nuvalykite paviršius.

Automobilio kvapas pagamintas Lietuvoje, naudojant aukštos kokybės, sertifikuotus kvapiuosius aliejus ir kvapo bazę. Šio automobilio kvapo sudėtyje nėra ftalatų, parabenų. Maišomi iš kvapiųjų aliejų, sukurtų profesionalių parfumerių bei skystos bazės, kuri yra netoksiška, nežalinga aplinkai ir visiškai išgaruojanti.

9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: