Namų kvapas "Medus & tabakas"

NKV03

Nauja prekė

MarciPana Fragrances namų kvapas "Medus ir tabakas". 140 ml

Kolekcija "Rock".

Viršutinės natos: medus, tabakas, prieskoniai, citrusai.

Vidurinės natos: tabakas, mediena, sandalmedis.

Bazinės natos: gintaras, tonka pupelės, pačiulis, medus.

Smulkiau

45,00 € su PVM

Jei esate pabuvoję Artimųjų Rytų šalyse, šis aromatas Jums sukels prisiminimus iki menkiausių detalių. Nuo pirmo aromato įkvėpimo pasijusite tarsi kaljano debesyje, kuris kvepia tabaku, mirkytu meduje (taip tabaką kaljanui ruošdavo senovėje), subtiliai praskiestu švelniomis citrusinių vaisių natomis bei prabangiu pačiuliu.

Gilus, saldus, bet solidus ir harmoningas kvapas, kuris sužavės tiek vyrus tiek moteris. Puikiai tinka ofisams, darbo erdvei - aromatas neerzinantis, sudėtinės kvapo natos skleidžiasi švelniai, viena kitą papildydamos.

Namų kvapas dekoruotas gelsvojo onikso (kalcito) natūraliu mineralu. Jis lengvai nusiima nuo dangtelio ir gali būti laikomas kaip dekoro elementas, kurio energija rami ir harmoninga (kaip ir namų kvapo). Būtent šią jo savybę ir galite panaudoti, puošdami juo namus. Tiks tiek vaikų kambariui, tiek miegamajam, tiek bendroms patalpoms. Jis padeda surasti balansą tarp dvasinio ir materialinio gyvenimo, taip pat suteikia proto - emocijų pusiausvyrą.

Įtampos, nerimo kupiniems žmonėms arba tiesiog pajutus pykčio ar nepasitenkinimo bangą, galima palaikyti kalcito oniksą rankoje, giliai pakvėpuoti ir emocijos turėtų nurimti.

Tai tobulai prie namų kvapo priderintas mineralas, kadangi abu - tiek kvapas, tiek mineralas suteikia harmoniją namuose.

Namų kvapo buteliukas taip pat dekoruotas ir 4mm rudojo agato akmens karoliukais, kuriuos nuėmus galima nešioti kaip apyrankę, kadangi suverti ant silikoninės gumelės.

Namų kvapo sudėtyje nėra ftalatų, parabenų. Maišomi iš kvapiųjų aliejų, sukurtų profesionalių parfumerių bei skystos bazės, kuri yra netoksiška, nežalinga aplinkai ir visiškai išgaruojanti.

  • Lazdelės: 6 juodos, daugiapluoštės lazdelės.
  • Kvapo sklaida: iki 8 mėnesių.
  • Pakuotė: prabangi juoda magnetinė dėžutė 33x10x10 cm, tinkanti dovanai.
  • Elegantiškas skaidrus buteliukas, į viršų tamsėjančia ruda spalva. Buteliuko aukštis be kamštelio 10 cm
  • Dėžutėje rasite kortelę su eilėmis, kuri gali būti naudojama kaip knygos skirtukas.

Gamintojas: Marcipana fragrances, Lietuva.

18 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: