Namų kvapas "Toskanos laukai"

NKV06

Nauja prekė

MarciPana Fragrances namų kvapas "Toskanos laukai". 140 ml

Kolekcija "Rock".

Viršutinės natos:

šviežiai skinti pomidorų lapeliai.

Vidurinės natos:

raudonėlis, Sicilijos citrinmedis, apelsinas.

Bazinės natos: aromatinė mediena.

Smulkiau

40,00 € su PVM

Šis aromatas išsiskiria itin ryškia itališka dvasia. Sodrus kvapas skleidžiasi ryškiomis žalumos natomis: Sicilijos citrinmedžių, apelsinų lapelių, šviežiai trinto raudonėlio. Kvapo kompoziciją apjungia jaunų pomidorų lapelių viršutinės natos.

Dekoruotas žadeito mineralu.

Žadeito tema – gamtos jėga. Neveltui juo dekoruotas šis kvapas, kuris išraiškingais aromatais primena mums, kad esam visiškai priklausomi nuo gamtos mums suteikiamų gėrybių bei turtų. Gamtoje viskas išdygsta iš sėklos. Kūrėjo sėkla, užauganti tai viename, tai kitame apvalkale. Žemėje ji turi žmogiško kūno formą. Būtent tai ir padeda suvokti žadeitas savo esmėje.

Jis suteikia vidinę harmoniją, inteligenciją, altruizmą, gyvenimo džiaugsmą ir žaismingumą, pasitikėjimą savimi, koncentraciją, optimistinį požiūrį į gyvenimą. Jis padeda plačiau  atsiverti gamtai ir jos reiškiniams, gėriui ir grožiui, suvokiant save, kaip toje gamtoje pasėtą jau minėtą sėklą, per ką ateina vidinis saugumas ir stabilumas bei dvasios ir materijos vientisumo jausmas. Sąžiningam ir gražiai gyvenančiam žmogui sunkiais periodais gali būti laimės, sėkmės, apsaugos ir ilgaamžiškumo amuletas. Žadeitas pritraukia gerą karmą už gerus darbus ir prasmingą gyvenimą, pastovų uždarbį ir patikimus draugus.

Tai koncentruotas gamtos eliksyras, pažadinantis organizmo gyvybines galias, padedantis jas sukaupti ir tinkamai panaudoti.

Tai tobulai prie namų kvapo priderintas mineralas, kadangi abu - tiek kvapas, tiek mineralas suteikia harmoniją namuose.

Namų kvapo buteliukas taip pat dekoruotas ir 6mm žadeito akmens karoliukais, kuriuos nuėmus galima nešioti kaip apyrankę, kadangi suverti ant silikoninės gumelės.

Namų kvapo sudėtyje nėra ftalatų, parabenų. Maišomi iš kvapiųjų aliejų, sukurtų profesionalių parfumerių bei skystos bazės, kuri yra netoksiška, nežalinga aplinkai ir visiškai išgaruojanti.

  • Lazdelės: 6 juodos, daugiapluoštės lazdelės.
  • Kvapo sklaida: iki 5 mėnesių.
  • Pakuotė: prabangi juoda magnetinė dėžutė 33x10x10 cm, tinkanti dovanai.
  • Elegantiškas skaidrus buteliukas, į viršų tamsėjančia ruda spalva. Buteliuko aukštis be kamštelio 10 cm
  • Dėžutėje rasite kortelę su eilėmis, kuri gali būti naudojama kaip knygos skirtukas.

Gamintojas: Marcipana fragrances, Lietuva.

13 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: