Namų kvapas "Mandarinas & sandalmedis"

NKV08

Nauja prekė

MarciPana Fragrances namų kvapas "Mandarinas & sandalmedis". 140 ml

Kolekcija "Rock".

Viršutinės natos: šokoladas, apelsinas, bergamotė, mandarinas.

Vidurinės natos: gintaras, levanda, lelija, jazminas, gvajako aliejus.

Bazinės natos: muskusas, vanilė, sandalmedis, samanos, karamelė.

Smulkiau

45,00 € su PVM

Įsivaizduokite jog mėgaujatės geriausių konditerių pagamintu šokoladu su apelsinų įdaru, kuris apibarstytas levandos žiedeliais. Štai toks pirmas įspūdis įkvėpus šio aromato, kuriuo besimėgaujant apgaubia jazminų, lelijų ir gintaro šleifas, o tobulumas pajuntamas kai įsijungia baziniai švelnūs vanilinio muskuso tonai. Rafinuotas, subalansuotas iki detalių, tobulas natų derinys mėgstantiems prabangius, tačiau tuo pačiu ir lengvus kvapus.

Dermėje su kvapu, buteliukas dekoruotas jaspio mineralu. Jaspio energija švelni ir mylinti. Suteikia saugumo ir stabilumo. Jaspis sudaro sąlygas išsilaisvinti iš suvaržymų, apribojimų ir pančių, skaudžių praeities prisiminimų, trukdančių vystytis asmenybei.

Jaspis apsaugo nuo negatyvios energijos. Jis palaiko pusiausvyrą tarp In ir Jan energijų, sujungia fizinį, emocinį ir mentalinį kūną. Jis turi stiprų apsauginį ir valymo efektą, subalansuoja kūno energijas, atstato pusiausvyrą ir skatina įgyvendinti užsibrėžtus tikslus bei uždavinius. 

Tai tobulai prie namų kvapo priderintas mineralas, kadangi abu - tiek kvapas, tiek mineralas suteikia harmoniją namuose.

Namų kvapo buteliukas taip pat dekoruotas ir 6mm jaspio akmens karoliukais, kuriuos nuėmus galima nešioti kaip apyrankę, kadangi suverti ant silikoninės gumelės.

Namų kvapo sudėtyje nėra ftalatų, parabenų. Maišomi iš kvapiųjų aliejų, sukurtų profesionalių parfumerių bei skystos bazės, kuri yra netoksiška, nežalinga aplinkai ir visiškai išgaruojanti.

  • Lazdelės: 6 juodos, daugiapluoštės lazdelės.
  • Kvapo sklaida: iki 8 mėnesių.
  • Pakuotė: prabangi juoda magnetinė dėžutė 33x10x10 cm, tinkanti dovanai.
  • Elegantiškas skaidrus buteliukas, į viršų tamsėjančia ruda spalva. Buteliuko aukštis be kamštelio 10 cm
  • Dėžutėje rasite kortelę su eilėmis, kuri gali būti naudojama kaip knygos skirtukas.

Gamintojas: Marcipana fragrances, Lietuva.

18 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: