KONJAC kempinė veidui su turmalino dulkėmis Padidinti

KONJAC kempinė veidui su turmalino mineralo dulkėmis

EL21

Nauja prekė

Natūrali, pagaminta iš šakniagumbių kempinė veidui bei dekolte zonai su turmalino mineralo dulkėmis.

Tinka normaliai bei užterštai odai.

Dydis: apie 8 cm

Pagaminta Pietų Korėjoje.

Smulkiau

13,30 € su PVM

Ši natūrali augalinė biologiškai suyranti konjac kempinė yra pagaminta iš amorfofalų (lot. Amorphophalus konjac) šakniagumbių. Amorfofalai auga rytų Azijoje: Korėjoje, Japonijoje, Kinijoje. Dėl įspūdingo dydžio ir formos žiedo augalas vadinamas velnio liežuviu. Jų šakniagumbiai tuose kraštuose daugiau nei 1500 metų naudojami tiek  maistui, tiek kaip vaistas, tiek grožiui. 

Tiems, kurie nori išvalyti bei atgaivinti odą nuo miesto užterštumo - Konjac kempinėlė su turmalino mineralo dulkėmis yra nepakeičiama kasdieninėje veido priežiūros rutinoje. Turmalinas yra laikomas anijonu - kuris padeda apsisaugoti nuo teršalų. Be to - turmalinas skatina ląstelių atsinaujinimą. Kartu su Konjac kempinėlės masažuojamuoju poveikiu skatina kraujotaką ir įkrauna odą nauja energija. Išvalykite, nušveiskite, atgaivinkite ir atnaujinkite odą, kad ji būtų spindinti, naudojant originalią, daug apdovanojimų laimėjusią augalinio pluošto Konjac kempine.

Kaip naudoti: sudrėkinus kempinėlę šiltu vandeniu, ji tampa itin minkšta bei švelni. Ją visiškai saugu naudoti aplink akis, kad pašalintumėte makiažą ar nešvarumus. Išgaubta puse laikykite kempinėlę delne ir sukamaisiais judesiais švelniai masažuokite odą.

Konjac kempinę galima naudoti tiek vieną, tiek su Jūsų pasirinktu prausikliu. Tačiau su kempinėle prausiklio naudokite mažiau nei įprastai, kadangi ji padeda odai lengviau bei į gilesnius odos sluoksnius įsisavinti prausiklio aktyviąsias medžiagas.

Masažuojant sutelkite dėmesį į problemines vietas ir naudokite ryte bei vakare, kad pasiektumėte geriausią poveikį.

Po naudojimo  išplaukite bei išspauskite kempinę ir padėkite ar pakabinkite, kad išdžiūtų. Kuo geriau prižiūrėsite kempinę - tuo ilgiau ji tarnaus. O tai gali trukti iki 3 mėn.

- švelniai šveičia, bei giliai valo veido odą, bei paakių sritį;

- sutraukia poras;

- atgaivina odą;

- paruošia odą makiažui;

- palieka odą spindinčią, pridrėkintą, prisotintą ir akivaizdžiai atjaunėjusią jau po pirmo valymo;

- naudojama kasdien su valikliu arba be jo;

- pašalina vandens pagrindo makiažą.

"The Konjac Sponge Co" kempinėlių sudėtyje nėra chemikalų, dažiklių, kvapių priedų bei kitų priedų, galinčių dirginti odą.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: