Žaidimas "Zuikių miestas" Padidinti

Žaidimas "Zuikių miestas"

PKG01

Nauja prekė

Žaidimas skirtas lavinti vaikų emocinį intelektą. Vaikai mielai įsitraukia į įdomią zuikių kelionę namo, net jei žaidėjui vos 3-5 metai. Valdyti savo kūną - tai ir mokytis valdyti savo emocijas. Vaikai ne vien atsako į klausimus, pataria zuikiams, bet ir atlieka įvairias kūno koordinacijai skirtas užduotis. Amžius: 3-12m. Žaidimas skirtas darželiui, mokyklai ar nuotaikingam vakarui šeimoje.

Smulkiau

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

25,00 € su PVM

Zuikių miestas - tai aktyvus stalo žaidimas, lavinantis emocinį intelektą ir socialinius įgūdžius, kurį sukūrė profesionalių psichologų komanda.

Žaisdami šį žaidimą, vaikai padeda zuikiui keliauti miesto gatvėmis ir pasiekti savo namus. Žaidėjai atsakinėja į klausimus, sprendžia keblias situacijas, ugdo savo problemų sprendimo įgūdžius, lavina kūrybinį mąstymą. Žaidimo užduotys moko emocijų atpažinimo ir įvardinimo, mandagaus elgesio, bendravimo taisyklių. Judesio pratimai ne tik smagus, energizuojantis iššūkis, bet ir puikus būdas lavinti kūno koordinaciją ir pusiausvyrą. Šio žaidimo metu diskutuodami vaikai atras netikėtų sudėtingų situacijų įveikos ir konfliktų valdymo būdų.

Žaidėjų skaičius: 2-4 žaidėjai.

Žaidimą sudaro: zuikių miesto lenta, 50 "Meškėno kortelių", 50 "Bebriuko kortelių", 50 "Lapiuko kortelių", 4 zuikių figurėlės, ridenimo kauliukas, 4 grybukų figurėlės.

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: