Žaidimas "Bendravimo bokštas" Padidinti

Žaidimas "Bendravimo bokštas"

PKG04

Nauja prekė

Tai smagus žaidimas, sukurtas profesionalių psichologų komandos, padedantis susipažinti ir pažinti žaidžiančius. Klausimai socialiniams įgūdžiams ugdyti. Dalyviai mokosi užmegzti ir palaikyti gražius santykius, tinkamai reikšti stiprias emocijas ir spręsti konfliktus, išsakyti ir priimti kritiką. Skatina vaikų pasitikėjimą savimi. Žaidimas leidžia pastebėti savo gerąsias savybes ir jas stiprinti.

Smulkiau

25,00 € su PVM

"Bendravimo bokštas" - tai įtraukiantis stalo žaidimas, lavinantis žaidėjų emocinį intelektą, socialinius įgūdžius ir bendravimo kompetencijas. Statydami bokštą ir atsakinėdami į klausimus, žaidėjai lengviau susipažįsta ir susidraugauja. Žaidžiantys papasakoja apie savo stiprybes, laimėjimus bei padeda vienas kitam spręsti naujas,netikėtas gyvenimiškas situacijas. Žaidimą sudaro trys pokalbių temos:"Susipažinkime", "Socialiniai įgūdžiai", "Pasitikėjimas savimi".

Žaidėjų skaičius: 2 ir daugiau

Amžius: nuo 5 metų.

Žaidimą sudaro: 54 medinės kaladėlės, 54 klausimų kortelės "Susipažinkime", 54 klausimų kortelės "Socialiniai įgūdžiai", 54 klausimų kortelės "Pasitikėjimas savimi".

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: